Necelý úvazek, nástup ihned, další informace na tel. 222 365 075.

Organizace školního roku 2018/19

Zahájení školního roku: pondělí 3. 9. 2018
Ukončení 1. pololetí: čtvrtek 31. 1. 2019
Ukončení 2. pololetí: pátek 28. 6. 2019

Prázdniny

Podzimní: pondělí 29. 10. 2018 a úterý 30. 10. 2018
Vánoční: sobota 22. 12. 2018 – středa 2. 1. 2019, výuka začne ve čtvrtek 3. 1. 2019
Pololetní: pátek 1. 2. 2019
Jarní: pondělí 11. 2. – neděle 17. 2. 2019
Velikonoční: čtvrtek 18. 4. 2019
Hlavní: sobota 29.6. – neděle 1. 9. 2019, výuka začne v pondělí 2. 9. 2019

Třídní schůzky + kolegium vždy před schůzkami od 17 hodin v ŠJ

úterý 25. 9. 2018 od 17 hodin - úvodní třídní schůzky, kolegium předcházet nebude

7.11.2018 - středa
9.1.2019 - středa
10.4.2019 - středa
5.6.2019 - středa

Pedagogické rady ZŠ  a  MŠ (od 17.30)

7.11.2018 - středa
28.1.2019 - pondělí
10.4.2019 - středa
24.6.2019 - pondělí

Provozní porady ZŠ

25. 9. 2018 od 14.30 - provozní porada před TS

vždy první středu v měsíci od 3.10. mimo listopadu a dubna

Provozní porady v MŠ

vždy 1. pátek v měsíci od 13 do 13.30

Provozní porady vedení

každou středu 12.00-14.00

(ŘŠ, ZŘŠ, vedoucí učitelka MŠ, vedoucí vychovatelka ŠD, hospodářka ŠJ, hospodářka školy)

Rada školy

4.10.2018 - čtvrtek

23.5.2019 - čtvrtek

Školy v přírodě, ozdravné pobyty

v období 8.6.  až 23.6.2019

Škola Nanečisto

středy od 15.30

17.10. , 14.11., 12.12., 16.1., 6.2., 20.3., 17.4., 22.5.

Hledáme pomocnou sílu do školní kuchyně. Pracovní doba 6 - 14,30 hod. Nástup možný ihned. Praxe ve školním stravování vítána.

Odkazy na třídní stránky:

2.C - J. Poláková

5.A - P. Lehmannová

1.C - D. Marvanová

Fyzika, Hudební výchova, Hudební kroužky

Mám zablokovaný účet:
Účet se po 60 minutách odblokuje automaticky. (Může nastat při opakovaném chybném zadání hesla - typicky nechtěně zapnutý nebo vypnutý  CapsLock/NumLock.)

Zapomenuté heslo:
Na této stránce Školy-online lze heslo obnovit pomocí e-mailu.

Moc prosíme, nekontaktujte nás s požadavkem na zaslání hesla. I kdybychom Vaše zapomenuté heslo mohli zjistit (což samozřejmě nemůžeme), tak bychom jej z pochopitelných důvodů v žádném případě nerozesílali emailem.

Obnovu musíte provést sami - zadáním uživatelského jména a emailu tak, jak byly tyto údaje zadány při registraci.

Pokud už nevíte, jaké uživatelské jméno nebo jaký email jste zvolili při registraci, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jana Hanáková (zástupce ředitele) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 222 365 075, 602 520 138
Lenka Víchová (vedoucí šk. jídelny, odhlášky obědů) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 222 363 685, 774 044 849

Základní škola – učebny v budově MŠ 272 926 549