Prosíme čtěte dále než nám napíšete:

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost popisu několika typických situací, které možná urychlí řešení i vašich případných dotazů:

V případné komunikaci buďte prosím co nejvíce konkrétní - uvádějte o jaký účet jde - rodičovský / žákovský (např. uvést jméno příjmení a třídu dítěte, případně i vaše jméno a příjmení, pokud jde o rodičovký účet). Je to obzvlášť důležité, pokud píšete z mailu, z jehož tvaru to není poznat.

Mám zablokovaný účet:
Účet se nejpozději po 60 minutách odblokuje automaticky. (Může nastat při opakovaném chybném zadání hesla - typicky nechtěně zapnutý nebo vypnutý CapsLock/NumLock.)

Nemám vůbec žádný účet:
Všichni nově nastupující žáci a jejich zákonní zástupci obdrželi při nástupu do školy jednorázový PIN, který slouží k vytvoření uživatelského účtu. Pokud jste si účet zatím nevytvořili a PIN nemůžete najít, pište na níže uvedený mail.

Zapomenuté heslo:
Na této stránce Školy-online lze heslo obnovit pomocí e-mailu.

Moc prosíme, nekontaktujte nás s požadavkem na zaslání hesla. Vaše heslo nemůžeme nijak zjistit.

Obnovu hesla musíte provést sami - zadáním uživatelského jména a emailu tak, jak byly tyto údaje zadány při registraci.

Pokud už nevíte, jaké uživatelské jméno nebo jaký email jste zvolili při registraci, nebo pokud máte nový email, který chcete v systému zaregistrovat, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkujeme za pochopení.