• Diagnosticko-poradenský den sobota 20.01.2018 09:00 - 16:00
    ZŠ a MŠ Chodov, Praha 4,  Květnového vítězství 57

Diagnostické dny jsou pravidelné diagnostické a poradenské akce. Diagnostické dny jsou aktivitou, která podporuje zjišťování a následné vzdělávací a výchovné intervence pro skupinu mimořádně nadaných dětí a mládeže. V rámci diagnostických dnů samozřejmě nepracujeme s žádnou formou "předvýběru", může se tedy na tyto aktivity přihlásit volně kdokoliv.

Více (včetně přihlášky) naleznete zde: http://www.centrumnadani.cz/diagnostika.html

Od 1. 2. 2018 přijmeme uklízečku do mateřské školy na 6 hodin denně. Informace na tel. 222 365 075.

Od 1. 11. 2017 je volné parkovací místo v areálu MŠ Květnového vítězství 1738. Bližší informace na tel. 222 365 075.

Kdy: pondělí  13 - 13.50 začátečníci
                       14 - 14.50 mírně pokročilí
                       15 - 15.50 pokročilí
Kde: v podkroví školy
Zápis a ukázková hodina: 11.9. v 17.30 v podkroví Vaší školy

Náplní tanečního kroužku je zvládnutí základních kroků latinsko-amerických a standardních tanců. Děti se naučí také český národní tanec polku. V průběhu výuky dbáme na správné držení těla, posilujeme, cvičíme, učíme se poslouchat hudbu. Výuka je doplněna o pohybové hry. Děti budou moci začít s tancem v rámci družiny a pokud se jim tanec zalíbí a chtěly by se mu věnovat více, mají možnost pak pokračovat v tanečním klubu, který má sídlo na Gymnáziu Opatov. Děti zde připravujeme tak, aby po roce a půl byly schopny se zúčastnit taneční soutěže.
V našich kroužcích vyučují vynikající lektoři, kteří již řadu let pracují s dětmi a děti je milují. Děti vyzvedáváme a vracíme do družiny.
Kontakt:  Mgr. Lenka Gebertová, tel.: 602 173 088, www.tksparta.cz