Rozdělení žáků prvních tříd najdete zde.

Rozmístění tříd v novém školním roce zde.

Školní rok bude slavnostně zahájen v pondělí 4. září 2017 v 8 hodin. Děti přicházejí do školy v doprovodu rodičů, přinášejí si aktovku, do které si uloží učebnice, sešity, školní potřeby a drobné dárky (není nutné dopředu kupovat obaly ani žádné další potřeby mimo aktovky a penálu, vše ostatní bude možné dokoupit postupně podle skutečné potřeby).

Po slavnostním zahájení (zhruba v 9 hodin) si všechny děti převezmou paní vychovatelky (v tento den i ty děti, které nebudou chodit do školní družiny) a rodiče zůstanou ve třídě na první třídní schůzce. Získají informace o rozvrhu hodin, provozu školní družiny a jídelny, plánovaných akcích.