Třídnictví a umístění tříd v roce 2016/17
1. B Mgr. Šárka Kačerová přízemí hlavní budovy
2. A Mgr. Eva Chramostová přízemí hlavní budovy
2. B Mgr. Miroslava Srbová 1. patro hlavní budovy
3. A Mgr. Petra Malcová 1. patro hlavní budovy 3. B Mgr. Jana Tůmová budova MŠ 3. C PaedDr. Naďa Zuntová budova MŠ 4. A Mgr. Dagmar Marvanová 2. patro hlavní budovy 4. B Mgr. Hana Ježková 1. patro hlavní budovy 5. A Mgr. Michaela Lažanová 1. patro hlavní budovy 5. B Mgr. Petra Henderson 1. patro hlavní budovy

6. A Radka Hrubá 2. patro hlavní budovy
6. B Ing. Martina Ratajová 2. patro hlavní budovy 7. A MUDr. Jindra Cimová podkroví hlavní budovy 7. B Mgr. Václav Rác 2. patro hlavní budovy 8. A Mgr. Blažena Musilová podkroví hlavní budovy 8. B Mgr. Jana Veselá 2. patro hlavní budovy 9. A Mgr. Petra Bernatová 2. patro hlavní budovy 9. B RNDr. Jiřina Květová 2. patro hlavní budovy