Fotky z vánočního zpívání

Dne 23. 3. 2018 proběhl v prostorách Komunitního centra Matky Terezy tradiční ples ZŠ a MŠ Chodov. Výherci hlavní ceny „Putovního jelena“ gratulujeme. Zde se můžete podívat na výběr fotografií.

Mikulášská nadílka se nevyhnula ani žákům ZŠ a MŠ Chodov. Ve středu 6. 12. se do nejnižších ročníků (1. - 3. třída) školy a všech tříd mateřské školy přišel podívat Mikuláš a přinesl žákům drobné dárky. Velmi děkujeme devátým ročníkům za organizaci. Fotky zde.

Dne 19. 9. 2017 se v prostorách G. A. P. education, střední škola s.r.o. konala výtvarná soutěž, na kterou byli pozváni žáci devátých ročníků z Prahy 4. Na třetím místě se umístila Nikola Vosátková žákyně devátého ročníku.

Účastníci prokazovali kresebnou zdatnost při plnění první části soutěže, čímž byla kresba zátiší uhlem či tužkou. V druhé části dokazovali nejen kresebné schopnosti, ale také míru své představivosti prostřednictvím kresby komixu. Práce žáků hodnotila odborná porota složená z pedagogických zástupců škol a akademických malířů střední školy G. A. P. education.

Na fotografie ze soutěže se můžete podívat na http://www.gape.cz/fotogalerie/ze_zivota_skoly/295_Soutez_pro_zaky_ZS/str_1/.

Další foto zde

Dnes jsme byli na atletickém čtyřboji v ZŠ Donovalská.
Družstvo druhých a čtvrtých tříd skončilo na 8. a 7. místě a družstvo třetích tříd skončilo na krásném 3. místěCelkem se zúčastnilo 9 škol. Děkujeme všem zúčastněným.

V úterý 4. a ve středu 5. dubna se uskutečnil dlouho očekávaný zápis do 1. ročníků. Budoucí prvňáčci přišli s rodiči do školy, kde je očekávaly zajímavé úkoly pod vedením paní učitelek a vychovatelek.

Většina předškoláků se zhostila plnění úkolů s radostí a děti téměř všechny úkoly splnily na výbornou. Zápisem prošlo celkem 90 žáků, v příštím školním roce předpokládáme otevření tří prvních tříd.

Výsledky zápisu do 1.tříd (4. a 5.4.2017)

Č.j.: 22/ZŠ/2017                                                             Datum: 10.4.2017

Oznámení o přijetí k základnímu vzdělávání

V souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění a na základě žádosti rodičů rozhodl ředitel školy o přijetí k základnímu vzdělávání do Základní školy a mateřské školy Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 takto:

K 1.9.2017 jsou přijati žáci evidovaní pod těmito registračními čísly přidělenými u zápisu:

> > Seznam přijatých žáků od 4.9.2017 < <