Základní škola

Ve čtvrtek 21. února se v naší knihovně konalo školní kolo recitační přehlídky Pražské poetické setkání. Slyšeli jsme krásně přednesené básničky, nejčastěji veselé, od 20 interpretů z prvního stupně. V hledišti seděli rodiče, prarodiče i paní učitelky a všichni drželi palce, aby se vystoupení povedlo. Nevíme, zda držení palců skutečně pomohlo, ale opravdu všechny básně byly zarecitovány moc pěkně a porota při výběru postupujících neměla snadnou úlohu. Po delší poradě nakonec vybrala dva zástupce 1. kategorie a dva 2. kategorie, kteří budou naši školu zastupovat v obvodním kole recitační přehlídky.

Všichni účastníci dostali za své vystoupení nejen účastnický list, ale také krásnou růži. Poděkování patří i několika hodným maminkám, které připravily malé pohoštění na ukrácení doby, kdy se radila porota o výsledcích.