Dne 14. května se konal na pobočce České spořitelny v OC Praha Chodov jarmark naší 4. A. Tato akce byla vyvrcholením práce na projektu Abeceda peněz, do něhož se již dříve zapojilo několik dalších tříd naší školy. I nyní byl projekt úspěšný, dětem jejich podnik jménem Svačinka přinesl nemalý výdělek v řádu tisíců korun, četné zkušenosti i hodně zábavy. Jarmarku, coby třešničce na dortu, předcházela dlouhodobá a usilovná práce celé třídy. Děti poznávaly nové pojmy z oblasti financí, diskutovaly o společných plánech a jejich realizaci, vyráběly a hlavně se těšily na veřejné  představení svého podniku. A to se opravdu vydařilo! Celý sortiment muffinů, donutů, párků v rohlíku, limonád, drobné bižuterie, pohledů i třídního časopisu šel rychle na odbyt a radost měli prodávající i kupující. I díky zázemí nadšených rodičů tak děti vytvořily malou úspěšnou  společnost a držme jim palce, aby se jim stejně dařilo i v budoucnu.