Ve dnech 13. a 14. března 2024 od 15.30 do 17.00 hodin pořádáme zábavné odpoledne pro budoucí prvňáčky, prvňačky i jejich rodiče. Něco nového se naučíte, prohlédnete si školu, poznáte některé paní učitelky. Na program se není nutné hlásit, stačí přijít v daný den v 15.25 do vstupní haly naší školy, vzít dětem něco na přezutí a už si jen užít trochu her a zábavy. Nechoďte prosím pozdě – není dobré narušovat již zahájený program pozdním příchodem, pokud nestíháte, vyberte si jiný termín. Program pokaždé připravují jiné paní učitelky, nikdy není stejný.

Pro rodiče tento program nahrazuje den otevřených dveří – mohou si projít a prohlédnout školu, na konci programu paní učitelky rády odpoví na jejich otázky.

Těšíme se na nové školáky a školačky.