Externí kroužky:

  • Veselá věda

KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ, který děti baví a zároveň chytře vzdělává, podporuje přirozenou zvídavost a touhu po bádání. Přibližuje dětem vědu hravou formou a je plný zábavných pokusů z chemie, biologie a fyziky. Je určen pro děti z 1.stupně ZŠ.

Letos zahájíme v týdnu od 3. října 1x týdně, 60 minut 14 lekcí.
Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz

Cena: 1 790,- Kč

  •  Judo – info zde, přihlašování zde
  • Taneční klub SPARTA PRAHA pořádá u Vás ve škole kroužek sportovního tance pro kluky a holky STŘEDA 14.00 – 15.00 ZRCADLOVÁ TĚLOCVIČNAKroužek pro kluky a holky (6-11 let), kteří se chtějí naučit tančit jako ve StarDance latinsko-americké a standardní tance.Pod vedením naší skvělé lektorky se děti naučí základní kroky a krátké sestavičky do waltzu, ča-či, jivu, quickstepu a polky. Tanec rozvíjí motoriku dětí, vede je ke vzpřímenému držení těla, podporuje vnímání hudby. Naším cílem je nadchnout děti pro tanec a pokud se jim zalíbí, tak pak mohou pokračovat i na soutěžní úrovni v Tanečním klubu SPARTA Praha, který sídlí nedaleko školy.ZÁPIS A UKÁZKOVÁ HODINA 7.9. v 17.30 – ZRCADLOVÁ TĚLOCVIČNA Lektorka děti vyzvedává a zase vrací do družiny.Cena kroužku je 2 200,- na pololetí.Přihlášky on-line na www.tksparta.cz, nebo osobně na ukázkové hodiněTel.: 602 173 088

    TĚŠÍME SE NA VÁS!