Nabídka kroužků organizovaných školou:

Naplněné kroužky zahájí činnost v týdnu od 16.9. Kroužky, které pro malý zájem nebudou otevřeny:  Výtvarný pro 3. až 5. třídy, Výtvarný pro  7. a 8. třídy, Taneční.

Údaje pro platbu obdržíte v říjnu.

Dále plánujeme otevřít kroužky přípravy na přijímací zkoušky. Přihlašování a zahájení činnosti přípravných kroužků bude později během roku. Prozatím předběžně víme termíny těchto kroužků:

• M. Baselová (Čj 5. třída) – cca od listopadu-prosince, středa 13.30-15.00
  • P. Bernatová (Čj 9. třída) – cca od ledna, pondělí 15.30-16.30
  • P. Bernatová (Čj 7. třída) – cca od února, úterý 14.00-15.00
  • Z. Drahotská (ČJ 9. třída) – cca od ledna, úterý 14.00-15.00

Nabídka kroužků externích subjektů:

VESELÁ VĚDA

KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ, který děti baví a zároveň chytře vzdělává, podporuje přirozenou zvídavost a touhu po bádání. Přibližuje dětem vědu hravou formou a je plný zábavných pokusů z chemie, biologie a fyziky. Je určen pro děti z 1.-5. třídy.

Letos zahájíme v týdnu od 7. října 1x týdně, 60 minut, 14 lekcí/pololetí. Cena 1990 Kč

pondělí 15:00 – 16:00 – začínáme od 7. října

Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz

POKÉKROUŽEK

Informace o kroužku zde.

V případě naplnění kroužku bude probíhat u nás ve škole.

KROUŽEK LATINSKO-AMERICKÝCH A STANDARDNÍCH TANCŮ

I letos otevíráme u Vás ve škole kroužek latinsko-amerických a standardních tanců. Pod vedením skvělé lektorky se děti naučí základní kroky a krátké choreografie waltzu, quickstepu, čači, jivu a polky. Cílem našeho kroužku je seznámit děti s krásou sportovního tance, naučit je vnímat hudbu, dbáme na správné držení těla a koordinaci jednotlivých pohybů. Pokud by děti tanec nadchnul natolik, že by se mu chtěly věnovat i víckrát týdně, případně by chtěly tančit na soutěžní úrovni, tak je možné přestoupit do našeho Tanečního klubu SPARTA PRAHA, který má sídlo nedaleko v prostorách DanceZone (U Chodovského hřbitova 2120).

Přijďte si s dětmi tanec vyzkoušet na ukázkovou hodinu, která se uskuteční 11. září v 16.00 (v nové tělocvičně).

Pokud byste se chtěli na kroužek přihlásit ihned, zde je odkaz pro přihlášení:

Budeme se na Vás těšit.

KROUŽEK pro začátečníky probíhá vždy ve STŘEDU 14.00 – 15.00 u Vás ve škole V ZRCADLOVÉM SÁLE.

Začínáme 18.9.

Cena na pololetí: 2200,-

Lektor si děti vyzvedne z družiny a po skončení je do družiny zase vrátí.

BASKETBAL – Jižní Supi

Basketbalový klub pro holky i kluky působící na Praze 11 a Praze 15, který má nyní základnu přes 200 dětí od přípravek po juniorské kategorie. Na ZŠ Chodov je otevřena přípravka pro kluky a holky ročníku 2015 a mladší, doporučujeme začít klidně 1. třídou. Přípravka probíhá v pondělí v čase 16 až 17 hodin. Dále na ZŠ Chodov trénuje primárně dívčí složka klubu. Tréninky probíhají pro dívky ročníků 2013 a 2014 ve dnech pondělí, středa a čtvrtek. Klub dbá na všesportovní průpravu a do tréninku jsou zařazeny i základy atletiky a gymnastiky. Nábor probíhá celoročně, začínáme ve středu 4.9. Více o dívčí složce zde: Jižní Supi | U11 Supice (jiznisupi.cz) a zde: Jižní Supi | U12 Supice (jiznisupi.cz).

Chtěli byste s Vaším dítětem basketbal zkusit? Stačí vám k tomu mít vlastní tenisky, tričko a kraťasy. Míč zapůjčíme. První měsíc je ZDARMA na vyzkoušení.